FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS

/Files/images/FB_IMG_1506353551257.jpg

З чого починається Батьківщина?З малої батьківщини, з місця, де ти народився і живеш, з неба над головою, з крилатих солов'їних піснь у рідному краї, з людей, образи яких ти бережеш у серці протягом життя.

Вперше гостинно для своїх вихованців школа відкрила дврі у 1996 році, а 1 вересня 2008 року під девізом "Зібратися разом - це початок, триматися разом - це прогрес, працювати разом - це успіх!" розпочав свою роботу заклад, як самостійна структура.

Наймолодші вихованці розпочинають пізнання світу із трьох років, оскільки заклад складається з дошкільноо та шкільного підрозділів, тому і темою, над якою працює педагогічний колектив, є "Розвиток всебічно розвиненої особистості, її духовного та інтелектуального потенціалу, виховання свідомого патріота України в тісній співпраці з батьками та громадкістю".

У закладі функціонують два підрозділи: дошкільний та шкільний. Планування навчально-виховного процесу спрямоване на формування у школярів бажання і уміння вчиися, займатися дослідницькою дільністю, на інтелектуальний, моральний та фізичний розвиток кожної особистості.

Школо, моя рідна оршанецька школо! Ти випливаєщ із туманного ранку струнких сосон, із п'янкого аромату кучерявих чорнобривців під твоїми вікнами, із розкішного цвітіння бузку, із незабутньої слави справжніх українських синів-прикордонників. Ти стала колискою теплоти, джерелом мудрості й натхнення, невичерпних знань та доброти для своїх вихованців, бо з тебе розпочинається пізнання світу, розпочинається мала Батьківщина...

/Files/images/Структура та органи управління.png

Територія обслуговування

Територією обслуговування Черкаського НВО №36 ім. Героїв-прикордонників є населений пункт - селище Оршанець.


Ліцензований обсяг та фактична кількість учнів

Згідно ліцензованого обсягу Черкаського НВО №36 ім. Героїв-прикордонників - 160 осіб.

Фактично станом на 01.09.2018 р. - 103 особи . Наповнюваність по всьому закладу - 64 %.

Дошкільний підрозділ - 25 осіб. Кількість груп - 2.

Наповнюваність - 83 %

Шкільний підрозділ - 78 осіб.

Наповнюваність - 60 %.

Кількість класів - 7.

Початкова школа (1 - 4 класи): кількість класів - 4; кількість учнів - 46. Наповнюваність - 77%.

Середня школа (5 - 9 класи): кількість класів - 3; кількість учнів - 32. Наповнюваність - 48%.

Мова освітнього процесу

Мовою навчання у закладі є українська.

Перелік додаткових освітніх платних послуг, їх вартість, порядок надання та оплати

Платних додаткових освітніх послуг у закладі не надається.

Вакансії

Вакантних посад у закладі немає.

Правила прийому до школи

Згідно із новим Законом “Про освіту” порядок прийому дітей до першого класу змінили. Конкурсних відборів – не буде. Відтепер за кожною школою закріплять певну територію. Майбутні першокласники, які проживають на території обслуговування школи, матимуть право на першочергове зарахування до неї.

Інформацію про прив’язку шкіл за певними адресами варто очікувати у березні у навчальних закладах та на сайтах районних управлінь освіти. У квітні і травні прийматимуть документи від дітей за місцем проживання, а після 1 червня, за наявністю вільних місць, й від інших. Однією з цілей нового порядку зарахування у початкову школу є рівномірний розподіл навантаження на вчителів і формування класів до 30 дітей.

Новий закон передбачає, що протягом 5 років школи змінять статути і стануть відповідати трьом передбаченим типам навчальних закладів: початковій школі, гімназії – 5-9 класи і ліцею – 10-12 класи. Також впроваджуватиметься програма навчання молодшої школи “Нова українська школа”, яка стане обов’язковою для усіх незалежно від спеціалізації.

Згідно із Наказом „Про організаційні заходи щодо прийому дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва у 2018 році”, до 20 лютого 2018 року спільно навчальний заклад та Управління освіти визначають скільки перших класів заклад буде відкривати і яку кількість учнів до них набирати, так, щоб не порушувати закон і в класі було б не більше ніж 30 учнів.

До 26 лютого 2018 року Управління освіти мають попередньо повідомити навчальним закладам, яка за цими навчальними закладами закріплюється територія обслуговування. Це важливо, адже було багато закладів „нового типу”, за якими мікрорайон/територія обслуговування не закріплювалась.

До 22 березня 2018 року навчальні заклади мають отримати розпорядження РДА про те, яка територія обслуговування закріплюється за навчальним закладом.

До 26 березня 2018 року навчальні заклади розміщують інформацію про територію обслуговування на свої сайтах та на інформаційних стендах.

З 26 березня 2018 року по 22 квітня 2018 року навчальні заклади проводять роз’яснювальну роботу серед мешканців мікрорайону про порядок прийому дітей до 1-х класів. Це важливий етап, бо необхідно усіх майбутніх першокласників виявити, з’ясувати наміри їхніх батьків, попередити їх, щоб не забули вчасно подати документи.

З 23 квітня 2018 року по 31 травня 2018 року здійснюється прийом документів дітей та зарахування, які проживають на закріпленій території обслуговування, тобто в мікрорайоні школи.

З 01 червня 2018 року по 15 червня 2018 року навчальні заклади здійснюють прийом документів та зарахування дітей на вільні місця, які залишились прийому дітей з мікрорайону.

Умови для дітей з особливими потребами

У закладі умови для дітей з особливими потребами не створені.

Розмір плати за навчання

Плата за навчання у закладі здійснюється за рахунок державних коштів.

Матеріально-технічне забезпечення

Кількість будівель - 1.

Кількість поверхів у будівлі - 2.

Загальна площа усіх приміщень - 1161 кв. м.

Площа навчальних приміщень - 391 кв. м.

Кількість навчальних кабінетів - 9:

-біології і хімії - 1;

-української мови та літератури - 1;

-англійської мови - 1;

-кабінет основ інформатики і обчислювальної техніки - 1:

обладнано робочих місць - 7. Інтерактивних комплексів - 2;

-кабінетів початкової школи - 4;

-спортивний зал - 1;

-кабінет історії - 1.

Медичний кабінет - 1.

Харчоблок - 1.

Їдальня - 1. Число посадкових місць - 36.

Групових осередків дошкільного підрозділу - 2.

Бібліотека - 1.

Навчальний заклад підключений до мережі Інтернет.

Кiлькiсть переглядiв: 1078

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.